O firmie

Optielektronik T. Kowalak Spółka Jawna to firma o zasięgu ogólnokrajowym z 30-letnim doświadczeniem. Wyposażenie firmy w nowoczesny sprzęt, urządzenia i bazę transportową zapewnia wykonanie powierzanych nam kontraktów szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Własne biuro projektowe potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów.

Doświadczenie i umiejętności

Nasz park transportowy, specjalistyczny sprzęt pomiarowy, wszelkiego typu urządzenia do obróbki kabli miedzianych, światłowodowych pozwoli wykonać każdą instalację w większości technologii dostępnych w Polsce.
Uczestnicząc w wielu szkoleniach seminariach w zakresie naszej działalności posiadamy kadrę specjalistów w zakresie projektowania i instalowania sieci strukturalnych wielu technologii w pełnym zakresie. Elektrycy pracujący w naszych szeregach potrafią wykonać każdą instalację od oświetleniowej, ogólnej, po dedykowaną we wskazanych konfiguracjach. Logistyka w naszej firmie to priorytet, dzięki tej filozofii mając pełne magazyny, jesteśmy w stanie wykonać niejedną instalację dla naszych klientów z dnia na dzień, nie uzależniając się od długich terminów dostaw zagranicznych i krajowych.
Mając za działalność od 1989 roku, nasze doświadczenie może pomóc naszym Klientom w podejmowaniu decyzji w zakresie kierunku rozwoju Państwa firmy – komputeryzacji i integracji systemów, ograniczając udział Klienta w inwestycji do minimum.