Serwis, konserwacja klimatyzacji, kontrola szczelności - Poznań

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne pozwalają utrzymać w pomieszczeniach odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie właściwe warunki pracy. Jako Jesteśmy w stanie zaoferować zarówno montaż klimatyzatorów, jak i profesjonalny serwis klimatyzacji. Zabiegi konserwacyjne mają uzasadnienie ekonomiczne i zdrowotne.

Proponujemy przeprowadzanie okresowych kontroli szczelności urządzeń klimatyzacyjnych Klientom z Poznania i okolic. Przeprowadzając przeglądy i drobne naprawy regularnie, wydłuża się żywotność instalacji. Odpowiednio serwisowana klimatyzacja nie będzie ulegała poważnym i kosztownym awariom, dzięki czemu nasi Klienci nie będą narażeni na poważne wydatki.

Właściwa konserwacja klimatyzacji pozwala również uniknąć zagrzybiania instalacji. Niewłaściwe serwisowanie może mieć negatywne konsekwencje zdrowotne dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. Odpowiedzialne użytkowanie klimatyzatorów jest niezwykle istotne. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia terminu wizyty naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu

W zakres usług firmy Optielektronik wchodzą:

  • kontrola szczelności urządzeń klimatyzacyjnych,
  • dokładne czyszczenie instalacji, filtrów i innych elementów,

  • analiza wydajności chłodniczej  i sprawności energetycznej,

  • dezynfekcja klimatyzacji w celu pozbycia się grzybów i bakterii,

  • kontrola stanu połączeń elektrycznych,

  • weryfikacja głośności pracy urządzenia,

  • sprawdzenie ciśnienia czynnika chłodniczego w instalacji.

Regularne serwisowanie klimatyzacji charakteryzuje każdego odpowiedzialnego właściciela klimatyzatora. Warto powierzyć okresowe prace konserwacyjne specjalistom. Zapraszamy do Optielektronik. Przeprowadzamy kontrolę szczelności urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Poznania i innych okolicznych miejscowości.