Projektowanie sieci komputerowych - Poznań

Realizujemy prace w zakresie projektowania, wykonania, certyfikacji, oraz obsługi powykonawczej.
Posiadamy swoje brygady instalatorów co przy różnych konfiguracjach kadrowych pozwala nam na realizację małych ( paru stanowiskowych ) do dużych ( parutysięcznych stanowisk ) instalacji.
Posiadamy pełną gamę urządzeń HiLti dzięki czemu prace wykonujemy profesjonalnie i szybko.
Wykonujemy certyfikację sieci nie tylko wykonanych przez naszą firmę miernikiem Flucke.

Zaczęliśmy w 1996 roku, dzięki doświadczeniu zdobytym w Niemczech. W latach dziewięćdziesiątych świadczyliśmy usługi techniczne głównie dla firmy Alcatel – lidera w zakresie rozwijającego się wówczas rynku komputerowego. Po 2000 roku wykonaliśmy wiele dużych instalacji w Polsce, między innymi jeden z największych biurowców (powyżej 20 pięter) w Warszawie od zaprojektowania do wykonania i certyfikacji.

Obecnie głównie pracujemy dla banków, które doceniają naszą fachowość i organizację pracy, dzięki której w bardzo małym stopniu instytucje te muszą ograniczają dostęp klientów do swoich placówek.

Posiadając trzydziestoletnie doświadczenie, czym może poszczycić się naprawdę niewiele konkurencyjnych firm na rodzimym rynku, możemy zaproponować kompleksową realizację powierzonych nam zadań. Zaczynaliśmy od projektowania sieci komputerowych dla Klientów z Poznania. Teraz działamy na terenie całej Polski. Realizujemy zlecenia zarówno na sieci przewodowe, jak i bezprzewodowe. Wykonujemy projekty od podstaw, ale zajmujemy się też modernizacją infrastruktury teleinformatycznej. Do katalogu usług firmy Optielektronik należy również certyfikacja sieci komputerowych, zarówno tych wykonywanych przez nas, jak i sieci realizowanych przez inne firmy.

Tworzymy wyjątkowe sieci

Tworzymy głównie projekty w ramach współpracy B2B. Wykwalifikowana kadra i najlepszej klasy, specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na podejmowanie się nawet najbardziej wymagających zleceń. Dlatego ufają nam instytucje finansowe, powierzając projektowanie, montaż i certyfikację sieci.

W poszukiwaniu sprawdzonych rozwiązań warto zgłosić się do Optielektronik. Na projektowaniu sieci komputerowych znamy się jak mało kto.

Zapraszamy do kontaktu