Zakładanie, instalacja i montaż klimatyzacji i klimatyzatorów do domu i biura - Poznań

Od 2017 roku wykonujemy montaż klimatyzatorów ściennych. Staramy się, by spełnić oczekiwania Klientów w połączeniu z wymaganiami technicznymi jakie są priorytetowe w przypadku klimatyzacji.

Prace wykonujemy na podstawie uprawnień nadanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz przeszkolonych pracowników.
Doradzamy w doborze urządzeń oraz ich miejsca montażu.

Klimatyzacja z montażem – Poznań

W stolicy Wielkopolski działamy już od 30 lat, dlatego zapraszamy wszystkich Klientów z Poznania zainteresowanych zakładaniem klimatyzacji ściennej. Montaż w ofercie naszej firmy pojawił się w 2017 roku i był naturalnym krokiem w rozwoju Optielektronik. Po usługi instalacyjne zaczęli zgłaszać się Klienci, którzy współpracowali z nami wcześniej. Udało nam się również poszerzyć portfolio Klientów. Dzisiaj chcemy być liderami w segmencie klimatyzacji wewnętrznej w Poznaniu i całym kraju. Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z kontrahentami prywatnymi, jak i osobami z sektora B2B. Jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa kompleksowo. Zakres prac firmy Optielektronik zawiera:

  • konsultacje dotyczące doboru klimatyzacji wewnętrznej,

  • sprawdzenie szczelności instalacji,

  • wycenę montażu klimatyzacji,
  • montaż klimatyzatora,
  • naprawę, konserwację i serwisowanie,

  • demontaż klimatyzacji.

Gwarantujemy fachową i szybką realizację zlecenia.

Zakładanie klimatyzacji w biurze – Poznań

Decydując się na założenie klimatyzacji w biurze, wybierają Państwo inwestycję, która pozwoli zwiększyć komfort pracy, a co za tym idzie również wydajność pracowników. Po zamontowaniu klimatyzacji łatwiej będzie kontrolować nie tylko temperaturę. Odpowiednia instalacja zapewni również czystsze powietrze w biurze, pomoże też zachować w pomieszczeniu właściwą wilgotność.

Dobra cyrkulacja powietrza i utrzymanie w biurze komfortowej temperatury postrzegane są już jako standard. Zachęcamy więc do montażu klimatyzacji, niezależnie od tego, czy biuro znajduje się w Poznaniu, Warszawie, czy w mniejszym mieście. Klimatyzatory to inwestycja, która przynosi realne korzyści dla przedsiębiorstwa, mimo że czasem nie jest łatwo zauważyć zależność pomiędzy efektywniejszą pracą a montażem klimatyzacji. Warto jednak przyjrzeć się wynikom firmy przed i po instalacji.

Koszt montażu klimatyzacji

Każde zlecenie montażu klimatyzacji, w domu i w biurze wyceniane jest indywidualnie. Na ostateczną cenę klimatyzacji z montażem składa się wiele czynników, od rodzaju urządzenia, po ulokowanie i specyfikę budynku, w którym ma być wykonana instalacja. Jeśli są zainteresowani Państwo naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu. Konsultanci Optielektronik już na etapie wstępnej analizy będą w stanie podać szacunkowy koszt montażu klimatyzacji, co ułatwi Państwu podjęcie decyzji. 

Zapraszamy do kontaktu