Montaż instalacji gazowych wewnętrznych - pomiary i kontrola szczelności - Poznań

Od paru lat firma po odbyciu wielu specjalistycznych szkoleń zajęła się wykonywaniem wewnętrznych instalacji gazowych. Instalacje wykonywane są w miedzi najnowszą technologią ściskanych złączy.
Technologia ta pozwala na wykonywanie prac w budynkach wykończonych jak i nowo budowanych. Nie powoduje zagrożeń spowodowanych spawaniem – metodą używaną wcześniej.
Na życzenie Klienta doradzamy rodzaj pieca gazowego, który na zlecenie zamontujemy.

Firma posiada również uprawnienia do wykonania prac związanych z podłączeniem pieca do komina – co również na życzenie klienta wykonujemy.
Dzięki umiejętnościom opisanym powyżej jesteśmy w stanie kompleksowo zamontować, podłączyć oraz wykonać wymagane prawem
pomiary szczelności instalacji gazowej.

Zapraszamy do kontaktu

Montaż instalacji gazowych wewnętrznych – Poznań

Zdobywane od lat doświadczenie pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje, co przyczynia się do rozwoju firmy. Świadczyć mogą o tym specjalistyczne certyfikaty. Po ich zdobyciu mogliśmy włączyć do oferty montaż instalacji gazowych wewnętrznych. Usługi świadczymy w Poznaniu i innych miastach w Polsce. Dysponujemy biurami w stolicy Wielkopolski i w Warszawie.

Technika ściskanych łączy w montowanych przez nas wewnętrznych instalacjach gazowych, pozwala na prowadzenie prac zarówno w nowo powstających budynkach, jak i w budynkach już oddanych do użytku.

Kontrola szczelności instalacji gazowej – Poznań

Przeprowadzamy kompleksowe prace od projektu instalacji, poprzez montaż i pomiary szczelności instalacji. Takie podejście sprawia, że wykonywane przez nas prace charakteryzuje bardzo wysoki stopień fachowości, co zapewnia bezpieczeństwo realizacji zleceń. 

W jakich sytuacjach potrzebne są kontrole szczelności instalacji gazowych?

  • Jeśli mamy do czynienia z nową instalacją, jeszcze nieoddaną do użytku.

  • Po pracach remontowych, jakim została poddana instalacja.

  • Po przerwie w użytkowaniu, która trwała minimum 6 miesięcy.

  • Jeśli nowa instalacja nie była napełniana paliwem gazowym przez pół roku od ostatniego pomiaru.

W każdym z powyższych przypadków należy zwrócić się do specjalisty. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy, zachęcamy do kontaktu z firmą Optielektronik. Na rynku istniejemy już od 3 dekad.

Zobacz także: