Klimatyzatory ścienne - montaż - Poznań

Standardowe klimatyzatory ścienne składają się z dwóch jednostek: wewnętrznej i zewnętrznej. Sposób działania takiej instalacji jest identyczny jak funkcjonowanie lodówki. Jednostka wewnętrzna, czyli parownik odbiera ciepło z pomieszczenia, a jednostka zewnętrzna, czyli skraplacz oddaje ciepło na zewnątrz. Systemy klimatyzacyjne są niezwykle powszechne w biurach, ale montować można je również w domach i mieszkaniach.

Klimatyzatory ścienneZespół specjalistów z Optielektronik zapewni Państwu montaż klimatyzatora ściennego zgodny z najwyższymi standardami. Podczas prac instalacyjnych należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpływają na efektywność urządzenia. W trakcie montowania klimatyzacji ściennej bardzo istotna jest np. właściwa odległość jednostki wewnętrznej od ściany.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół będzie w stanie:

  • wskazać optymalne miejsce montażu klimatyzatora na ścianie,
  • zaprojektować całą instalację,

  • przeprowadzić wszystkie prace montażowe,

  • przeprowadzić próbę szczelności instalacji chłodniczej,

  • zapewnić dostęp do profesjonalnego serwisu klimatyzacji.

Dobór klimatyzacji ściennych – Poznań

Zdając sobie sprawę z niezwykle bogatej oferty producentów klimatyzatorów ściennych, świadczymy usługi konsultacyjne. Nasi pracownicy są w stanie dobrać odpowiedni klimatyzator dla każdego typu pomieszczenia. Doradzamy i zajmujemy się montażem klimatyzatorów w pomieszczeniach biurowych, przemysłowych i mieszkalnych. Zamontujemy klimatyzację ścienną w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Nasze biuro znajdą Państwo również w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także: