Klimatyzatory ścienne wewnętrzne - montaż - Poznań

Standardowe klimatyzatory ścienne składają się z dwóch jednostek: wewnętrznej i zewnętrznej. Sposób działania takiej instalacji jest identyczny jak funkcjonowanie lodówki. Jednostka wewnętrzna, czyli parownik odbiera ciepło z pomieszczenia, a jednostka zewnętrzna, czyli skraplacz oddaje ciepło na zewnątrz. Systemy klimatyzacyjne są niezwykle powszechne w biurach, ale montować można je również w domach i mieszkaniach.

Klimatyzatory ścienneZespół specjalistów z Optielektronik zapewni Państwu montaż klimatyzatora ściennego zgodny z najwyższymi standardami. Podczas prac instalacyjnych należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpływają na efektywność urządzenia. W trakcie montowania klimatyzacji ściennej bardzo istotna jest np. właściwa odległość jednostki wewnętrznej od ściany.

Nasz zespół będzie w stanie:

  • wskazać optymalne miejsce montażu klimatyzatora na ścianie,
  • zaprojektować całą instalację,

  • przeprowadzić wszystkie prace montażowe,

  • przeprowadzić próbę szczelności instalacji chłodniczej,

  • zapewnić dostęp do profesjonalnego serwisu klimatyzacji.

Dobór klimatyzacji ściennych – Poznań

Zdając sobie sprawę z niezwykle bogatej oferty producentów klimatyzatorów ściennych, świadczymy usługi konsultacyjne. Nasi pracownicy są w stanie dobrać odpowiedni klimatyzator dla każdego typu pomieszczenia. Doradzamy i zajmujemy się montażem klimatyzatorów w pomieszczeniach biurowych, przemysłowych i mieszkalnych. Zamontujemy klimatyzację ścienną w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Nasze biuro znajdą Państwo również w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także:

Współcześnie klimatyzacja pełni bardzo ważną funkcję nie tylko w biurach i obiektach użyteczności publicznej, ale także w mieszkaniach i domach. Wraz z coraz szybciej postępującymi zmianami klimatycznymi zapotrzebowanie na klimatyzatory ścienne będzie rosło. Jeśli mieszkasz na terenie Poznania, montaż i dobór klimatyzacji ściennych to zadania, przy których warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. 

Wybierając klimatyzator ścienny, należy zwrócić uwagę na szereg aspektów. Pierwszym z nich będą szczegółowe parametry nieruchomości i jej rodzaj. Istotne jest także przeznaczenie danego obiektu i powierzchnia wnętrza. Przykładowo, prowadząc duże biuro w Poznaniu, klimatyzacja ścienna powinna charakteryzować się bardzo wysokimi parametrami możliwości przepływu i chłodzenia powietrza. Dobierając z kolei urządzenie do małego lub średniego mieszkania, z powodzeniem można się zdecydować na produkt tańszy i mniejszy. Ważne jest także dostosowanie poziomu hałasu. 

Korzystając z naszej oferty, Klienci nie tylko zyskują pomoc przy wyborze, ale także kompleksową usługę zakładania klimatyzacji na terenie Poznania. Oprócz wskazania najlepszego dla danego wnętrza klimatyzatora ściennego odpowiadamy także za wykonanie projektu instalacji i przeprowadzenie wszystkich prac montażowych. Po zakończonych czynnościach następuje moment testowania szczelności całego systemu chłodniczego. Dzięki tym wszystkim zabiegom pozostawiamy zadowolonych Klientów z całkowicie bezpieczną, maksymalnie funkcjonalną oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb klimatyzacją, która efektywnie będzie działała przez wiele długich lat!

Zapraszamy do kontaktu