Projektowanie instalacji elektrycznych - Poznań

Równolegle do w/w instalacji niezbędne jest wykonanie instalacji elektrycznej, nasi pracownicy to wysokiej klasy elektrycy umiejący zaprojektować, wykonać i dopuścić do eksploatacji sieć zasilającą.

Nasze biuro projektowe wykona wszelkie prace konieczne do prawidłowego wykonania, a później eksploatacji sieci elektrycznej. Instalację wykonujemy w wersji podtynkowej jak również w korytach instalacyjnych wszystko według życzeń Klienta.

Projektowanie instalacji elektrycznychZespół złożony z elektryków z kilkunasto- a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zatrudnionych w naszej firmie, gwarantuje kompleksowe przeprowadzenie prac związanych z elektroinstalacjami. Zaczynamy od projektowania instalacji elektrycznej, następnie zajmujemy się montażem, kończąc na pracach kontrolnych.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się realizacją różnorodnych zleceń. Podejmujemy się:

  • projektowania i montażu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,

  • projektów związanych z oświetleniem,

  • diagnozowaniem awarii elektroinstalacji,

  • realizacją modernizacji i wymiany oświetlenia na energooszczędne.

Wykonujemy instalacje ogólne, jak i specyficzne, dedykowane, w konfiguracjach podanych przez klienta. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przy projektach elektroinstalacyjnych w Poznaniu, Wielkopolsce i całym kraju, pozwala nam na terminową realizację nawet wyjątkowo skomplikowanych przedsięwzięć.

Jeżeli potrzebują Państwo specjalistów, którzy zmodernizują lub poprowadzą od podstaw sieć zasilającą, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Siedziba główna firmy Optielektronik znajduje się w Poznaniu. Mamy też filię ulokowaną w Warszawie. Z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia.

Zobacz także:

Zapraszamy do kontaktu