Projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych - Poznań

Równolegle do w/w instalacji niezbędne jest wykonanie instalacji elektrycznej, nasi pracownicy to wysokiej klasy elektrycy umiejący zaprojektować, wykonać i dopuścić do eksploatacji sieć zasilającą.

Nasze biuro projektowe wykona wszelkie prace konieczne do prawidłowego wykonania, a później eksploatacji sieci elektrycznej. Instalację wykonujemy w wersji podtynkowej jak również w korytach instalacyjnych wszystko według życzeń Klienta.

Projektowanie instalacji elektrycznychZespół złożony z elektryków z kilkunasto- a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zatrudnionych w naszej firmie, gwarantuje kompleksowe przeprowadzenie prac związanych z elektroinstalacjami. Zaczynamy od projektowania instalacji elektrycznej, następnie zajmujemy się montażem, kończąc na pracach kontrolnych.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się realizacją różnorodnych zleceń. Podejmujemy się:

  • projektowania i montażu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,

  • projektów związanych z oświetleniem,

  • diagnozowaniem awarii elektroinstalacji,

  • realizacją modernizacji i wymiany oświetlenia na energooszczędne.

Wykonujemy instalacje ogólne, jak i specyficzne, dedykowane, w konfiguracjach podanych przez klienta. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przy projektach elektroinstalacyjnych w Poznaniu, Wielkopolsce i całym kraju, pozwala nam na terminową realizację nawet wyjątkowo skomplikowanych przedsięwzięć.

Jeżeli potrzebują Państwo specjalistów, którzy zmodernizują lub poprowadzą od podstaw sieć zasilającą, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Siedziba główna firmy Optielektronik znajduje się w Poznaniu. Mamy też filię ulokowaną w Warszawie. Z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia.

Zobacz także:

Współczesne systemy elektryki domowej wykraczają znacznie poza oświetlenie i funkcjonalny rozkład gniazdek. Projektowanie instalacji elektrycznych Poznaniu to nasza specjalność, a za skorzystaniem z usług przemawiają liczne zalety. Realizowane projekty energetyczne wykonywane są z największą dbałością o szczegóły i indywidualny charakter nieruchomości – domu, mieszkania lub lokalu. Prace odbywają się z nastawieniem na jak najwyższe odzwierciedlenie konkretnych potrzeb zleceniodawcy, przy zachowaniu dbałości o szybki czas stworzenia projektu oraz z uwzględnieniem wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa. 

Ze względu na to, że bardzo istotna jest efektywność i wydajność każdego systemu energetycznego, oferowane przez nas projektowanie instalacji elektrycznych na terenie Poznania obejmuje między innymi skonceptualizowanie odrębnych obwodów sieci dla odbiorników o dużych mocach. Urządzeniami, które ze względów bezpieczeństwa wymagają tego rodzaju obwodów, mogą być np. pompy cieplne w domach jednorodzinnych. Każdy projekt uwzględnia zapotrzebowanie użytkowników i jest dostosowany do przewidywanej liczby i mocy sprzętów pobierających energię takich, jak AGD i RTV. Bierzemy pod uwagę również ewentualne pozostałe i planowane na przyszłość instalacje elektryczne w danej nieruchomości. Korzystając z naszych usług, Klienci zyskują gwarancję efektywnego i oszczędnego systemu energetycznego, dopasowanego do pożądanych potrzeb i warunków. Wykwalifikowana kadra pracowników, często nawet z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, jest zawsze gotowa do pomocy.

Zapraszamy do kontaktu